Arnold van Veen

Arnold van Veen vertrok in september 2014 naar Hongarije om daar als docent Taalverwerving Nederlands (Nt2) te werken aan de Eötvös Loránd Universiteit in Boedapest.
In Boedapest leerde hij met behulp van de bovengenoemde tools binnen een jaar Hongaars. Onlangs slaagde hij met 89% voor het B1-examen. In juni 2016 zal hij het B2-examen afleggen.
Correspondentie: alcvanveen@hotmail.com

Verschijning LES 227:

Verwacht oktober 2023

Bekijk het laatste nummer: LES nr. 226

Advertentie
Advertentie
Column

In zinnen. In volle zinnen

In zinnen.          In volle zinnen
Mussie

Mieke de Haan is huisdichter van Les. In deze column publiceert zij maandelijks een nieuw gedicht dat ze schrijft naar aanleiding van ervaringen van haar cursisten. Bij elk gedicht geeft ze ook een lestip.

Lees verder

Doorgestroomd

Doorgestroomd

Doorgestroomd - Drie vrienden na de ISK

Soms trok hij even zijn wenkbrauwen op als hij iets zei, om zo de hele klas naar zijn hand te zetten. Zijn vriend ging dan achterin zitten, omdat hij rustig wilde werken. De laatste van het drietal bleef opletten en maakte altijd zijn huiswerk.

Lees verder
Column
Op de hoogte blijven? Meld u hier aan voor de nieuwsbrief van Les.
Op de hoogte blijven? Meld u hier aan voor de nieuwsbrief van Les.