Onverwachte ontmoeting. Leef mee met de klas van Kamila
In Onverwachte ontmoeting lees je het verhaal over een vriendschap die ontstaat tussen de cursisten van een taalschool. Door de toevallige ontmoeting van Randy en Kamila op straat veranderen hun levens en die van hun klasgenoten. Zo krijgt Suchin hulp bij het verrassingsfeestje voor de verjaardag van haar man Frits. Ook Tomek krijgt hulp bij het opknappen van de kinderboerderij. Het ongeluk van Kamila brengt de hele klas in beweging.
Van Adrichem, R. (2024). Onverwachte ontmoeting. Coutinho
Grootmoeder
Mieke de Haan is huisdichter van Les. In deze column publiceert zij maandelijks een nieuw gedicht dat ze schrijft naar aanleiding van ervaringen van haar cursisten. Bij elk gedicht geeft ze ook een lestip.
Lees verderWil je schrijven over jouw eigen lespraktijk? Voor Tijdschrift Les zijn we altijd op zoek naar publicaties over de NT2-werkvloer. Daarom zijn we op zoek naar docenten die – als de gelegenheid zich voordoet - voor Les willen schrijven.
LEES MEEREnkel glas
Les wil graag ruimte maken voor columnisten die willen schrijven over hun ervaringen in de NT2-praktijk. Niet voor niets staat de oproep om voor Les te schrijven op LesOnline. Deze keer een column van ISK-docent Jaleena Hoogstraaten. Zij herkent de route van haar NT2-cursisten.
Lees verder