Een dag in ... Nieuwe reeks bij Eenvoudig Communiceren op A1 niveau.
Ieder verhaal in de serie Een dag in .. wordt verteld vanuit één persoon, die steeds uit een ander land komt en een andere nationaliteit heeft. Bijvoorbeeld het verhaal van Jiang danst.
Jiang, Dong en Yun komen uit China. Jiang werkt in een naai-atelier. Maar Dong is zijn baan net kwijt. Hoe gaan ze nu hun rekeningen betalen?
De volgende dag is Jiang vrij.
Het is 27 april: Koningsdag.
Op deze dag vieren Nederlanders feest.
Want de koning is jarig.
Alle Nederlanders dragen oranje kleren.
Dora belt Jiang.
Ze vraagt: ‘Ga je mee naar de stad?
Reeks: Een dag in ...
Auteur: Willemijn Steutel
Doelgroep: NT2 leerders
Leesniveau: A1
Grootmoeder
Mieke de Haan is huisdichter van Les. In deze column publiceert zij maandelijks een nieuw gedicht dat ze schrijft naar aanleiding van ervaringen van haar cursisten. Bij elk gedicht geeft ze ook een lestip.
Lees verderWil je schrijven over jouw eigen lespraktijk? Voor Tijdschrift Les zijn we altijd op zoek naar publicaties over de NT2-werkvloer. Daarom zijn we op zoek naar docenten die – als de gelegenheid zich voordoet - voor Les willen schrijven.
LEES MEEREnkel glas
Les wil graag ruimte maken voor columnisten die willen schrijven over hun ervaringen in de NT2-praktijk. Niet voor niets staat de oproep om voor Les te schrijven op LesOnline. Deze keer een column van ISK-docent Jaleena Hoogstraaten. Zij herkent de route van haar NT2-cursisten.
Lees verder