Meertaligheid in beeld. Drie informatieve animatieclips over meertaligheid voor basisschoolleerlingen.
Meertaligheid is hot en er wordt op (basis)scholen steeds meer over gesproken. Om dit gesprek te vergemakkelijken hebben Unsworth en Kootstra drie korte animatieclips over meertaligheid ontwikkeld. Hiermee willen zij basisschoolleerlingen (groep 5 t/m groep 8) en hun leerkrachten informeren over de wetenschappelijke bevindingen rond meertaligheid.
Ook interessant voor wie met ISK/OKAN kinderen werkt.
Bron: Unsworth, S. & Kootstra, G.J. (2018). Meertaligheid in beeld. Drie informatieve animatieclips over meertaligheid voor basisschoolleerlingen.
Grootmoeder
Mieke de Haan is huisdichter van Les. In deze column publiceert zij maandelijks een nieuw gedicht dat ze schrijft naar aanleiding van ervaringen van haar cursisten. Bij elk gedicht geeft ze ook een lestip.
Lees verderBloemen voor Syrische moederdag
Johanne Bree is NT2-docent en geeft op dit moment les aan een inburgeringsgroep die de Z-route volgt. Ze laat ons meegenieten van het wel en wee in haar klas. Deze keer brengt een mooie bos bloemen het gesprek op Moederdag.
Lees verderWil je schrijven over jouw eigen lespraktijk? Voor Tijdschrift Les zijn we altijd op zoek naar publicaties over de NT2-werkvloer. Daarom zijn we op zoek naar docenten die – als de gelegenheid zich voordoet - voor Les willen schrijven.
LEES MEER