VOCVO-uitwisseldag 12 mei
In Vlaanderen vond op vrijdag 12 mei de Vocvo-uitwisseldag plaats in De Finale in Antwerpen. Het VOCVO is het Vlaams ondersteuningscentrum voor het volwassenenonderwijs. Het Vocvo kreeg op de uitwisseldag ruim 200 deelnemers over de vloer. Het thema was Volwassenenonderwijs als kansenonderwijs. Naast workshops en presentaties waren er ook korte, informele uitwisselmomenten in de vorm van een gezellig uitwisselcafé.
Wilt u een indruk krijgen van de workshops en presentaties van de uitwisseldag? Kijk dan op de Vocvosite.
Grootmoeder
Mieke de Haan is huisdichter van Les. In deze column publiceert zij maandelijks een nieuw gedicht dat ze schrijft naar aanleiding van ervaringen van haar cursisten. Bij elk gedicht geeft ze ook een lestip.
Lees verderWil je schrijven over jouw eigen lespraktijk? Voor Tijdschrift Les zijn we altijd op zoek naar publicaties over de NT2-werkvloer. Daarom zijn we op zoek naar docenten die – als de gelegenheid zich voordoet - voor Les willen schrijven.
LEES MEEREnkel glas
Les wil graag ruimte maken voor columnisten die willen schrijven over hun ervaringen in de NT2-praktijk. Niet voor niets staat de oproep om voor Les te schrijven op LesOnline. Deze keer een column van ISK-docent Jaleena Hoogstraaten. Zij herkent de route van haar NT2-cursisten.
Lees verder